B82498F3270G000 EPCOS | TDK
  • Part Number: B82498F3270G000
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: FIXED IND 27NH 700MA 90 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about B82498F3270G000 EPCOS | TDK
    B82498F3270G000 EPCOS | TDK
    B82498F3270G000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82498F3270G000 is described as FIXED IND 27NH 700MA 90 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.