B82498F3220G001 EPCOS | TDK
  • Part Number: B82498F3220G001
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: FIXED IND 22NH 700MA 80 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about B82498F3220G001 EPCOS | TDK
    B82498F3220G001 EPCOS | TDK
    B82498F3220G001 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82498F3220G001 is described as FIXED IND 22NH 700MA 80 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by EPCOS | TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POWER SUPPLY CODING KEY
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    LED 3.2 GREEN
    View
    HANDLE 8HP VME PLASTIC GREY
    HANDLE 4HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    INSERTER/EXTRACTOR .175X.062"
    Essentra Components
    CARD EJECTOR WHITE 1/16"
    PCB HANDLE A
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    Vector
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"