B82498F3180J000 EPCOS | TDK
  • Part Number: B82498F3180J000
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: FIXED IND 18NH 700MA 80 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about B82498F3180J000 EPCOS | TDK
    B82498F3180J000 EPCOS | TDK
    B82498F3180J000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82498F3180J000 is described as FIXED IND 18NH 700MA 80 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X9 SNAPIN PLAST
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK FRAME KIT VME 3UX160MM
    View
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH