B82498F3150G001 EPCOS | TDK
  • More about B82498F3150G001 EPCOS | TDK
    B82498F3150G001 EPCOS | TDK
    B82498F3150G001 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82498F3150G001 is described as FIXED IND 15NH 650MA 130 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM