B82498F3120J001 EPCOS | TDK
  • Part Number: B82498F3120J001
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: FIXED IND 12NH 700MA 90 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about B82498F3120J001 EPCOS | TDK
    B82498F3120J001 EPCOS | TDK
    B82498F3120J001 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82498F3120J001 is described as FIXED IND 12NH 700MA 90 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATT FOR AAA & AAAA SMD
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATT SGL AAAA/AAA/N
    View
    CONTACT BATTERY SGL A/AA
    BATTERY CONT NEG SIDE AAA PCB
    CONTACT BATT W/TAB NEG AAA/AAAA
    CONTACT BATT W/TAB NEG SPRG A/AA
    Linx Tech
    RETAINER BATT CR2025/2032 PC PIN
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN