B82498F1472J000 EPCOS | TDK
  • Part Number: B82498F1472J000
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: FIXED IND 4.7UH 90MA 3.8 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about B82498F1472J000 EPCOS | TDK
    B82498F1472J000 EPCOS | TDK
    B82498F1472J000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82498F1472J000 is described as FIXED IND 4.7UH 90MA 3.8 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE