B82498F1392J000 EPCOS | TDK
  • Part Number: B82498F1392J000
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: FIXED IND 3.9UH 95MA 3.6 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about B82498F1392J000 EPCOS | TDK
    B82498F1392J000 EPCOS | TDK
    B82498F1392J000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82498F1392J000 is described as FIXED IND 3.9UH 95MA 3.6 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    View
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM