B82496C3680J008 EPCOS | TDK
  • Part Number: B82496C3680J008
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: FIXED IND 68NH 230MA 1.3 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about B82496C3680J008 EPCOS | TDK
    B82496C3680J008 EPCOS | TDK
    B82496C3680J008 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82496C3680J008 is described as FIXED IND 68NH 230MA 1.3 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    B B Battery
  • Description
    ADAPTER 0.250 TO 0.187 TERMINAL
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    COVER FOR VERT SNAP DRAGON HLDR
    View
    Memory Protection Devices
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM