B82496C3560J000 EPCOS | TDK
  • Part Number: B82496C3560J000
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: FIXED IND 56NH 250MA 1.2 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about B82496C3560J000 EPCOS | TDK
    B82496C3560J000 EPCOS | TDK
    B82496C3560J000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82496C3560J000 is described as FIXED IND 56NH 250MA 1.2 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    CABLE USB 2.0 A-MINI B 1M BLACK