B82479A1473M000 EPCOS | TDK
  • Part Number: B82479A1473M000
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: FIXED IND 47UH 2.6A 87 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about B82479A1473M000 EPCOS | TDK
    B82479A1473M000 EPCOS | TDK
    B82479A1473M000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82479A1473M000 is described as FIXED IND 47UH 2.6A 87 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by EPCOS | TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM