B82479A1333M000 EPCOS | TDK
  • More about B82479A1333M000 EPCOS | TDK
    B82479A1333M000 EPCOS | TDK
    B82479A1333M000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82479A1333M000 is described as FIXED IND 33UH 3A 66 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.