B82479A1154M000 EPCOS | TDK
  • More about B82479A1154M000 EPCOS | TDK
    B82479A1154M000 EPCOS | TDK
    B82479A1154M000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82479A1154M000 is described as FIXED IND 150UH 1.5A 250 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Davies Molding
  • Description
    CABLE GLAND IP67 22.0-32.0MM
    View
  • Manufacturer Name
    Cinch Connectivity
  • Description
    MODICE RIGHT SPRING PLATE
    View
    Cinch Connectivity
    MODICE LEFT SPRING PLATE
    Amphenol Ltw
    BREATHABLE VENT
    Davies Molding
    CABLE GLAND IP67 14.0-25.0MM
    Serpac
    GASKET FOR BOX 131 132 133
    Serpac
    STANDOFF W/POST
    Schroff
    FRONT PANEL CODING PEGS 100 PCS
    Hammond
    SCREWS BLACK M3.5X12MM 100PK
    C &k Components
    SWITCHLOCK SP 4A 2POS BLACK