B82479A1102M000 EPCOS | TDK
  • More about B82479A1102M000 EPCOS | TDK
    B82479A1102M000 EPCOS | TDK
    B82479A1102M000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82479A1102M000 is described as FIXED IND 1UH 8.6A 11 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    PANEL PHENOLIC 5 1/4X6 3/4" BLK
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL PLASTIC 6.3X9.9" FOR NB
    View
    Phoenix Contact
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    Phoenix Contact
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE