B82477R4683M100 EPCOS | TDK
  • Part Number: B82477R4683M100
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: FIXED IND 68UH 2.65A 85 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about B82477R4683M100 EPCOS | TDK
    B82477R4683M100 EPCOS | TDK
    B82477R4683M100 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82477R4683M100 is described as FIXED IND 68UH 2.65A 85 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Patco Electronics
  • Description
    BATT CHARGER 12V 1.5A X 2 UNIT
    View
  • Manufacturer Name
    Patco Electronics
  • Description
    BATTERY CHARGER 12 VOLT 0.8 AMP
    View
    Ixys
    SOLAR PAD BLACK
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 125W 24V
    Carling Tech
    CONTURA V-CHARGER USB 2.0
    Molex
    IN-VEHICLE SINGLE PORT USB SMART
    Sparkfun Electronics
    BATT CHARGER LITHIUM 5V 1A
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 5W 5V
    Volgen America - Kaga Elect
    BATTERY CHARGER 6VDC 1.2A
    Molex
    USB BATTERY CHARGER W/ BACKLIGHT
    Memory Protection Devices
    PLUG 12V AUTO USB OUTLET
    Dfrobot
    BATTERY CHRGR LITHIUM 3.7V 0.50A