B82477R4562M100 EPCOS | TDK
  • Part Number: B82477R4562M100
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: FIXED IND 5.6UH 7.25A 11.5 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about B82477R4562M100 EPCOS | TDK
    B82477R4562M100 EPCOS | TDK
    B82477R4562M100 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82477R4562M100 is described as FIXED IND 5.6UH 7.25A 11.5 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.