B82477R4474M100 EPCOS | TDK
  • More about B82477R4474M100 EPCOS | TDK
    B82477R4474M100 EPCOS | TDK
    B82477R4474M100 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82477R4474M100 is described as FIXED IND 470UH 1.02A 605 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    Energizer
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE