B82477R4362M100 EPCOS | TDK
  • More about B82477R4362M100 EPCOS | TDK
    B82477R4362M100 EPCOS | TDK
    B82477R4362M100 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82477R4362M100 is described as FIXED IND 3.6UH 8.05A 10 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by EPCOS | TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    BRACKET POLE MNT FOR NEMA BOXES
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HRDWR SLV BRASS PLATED 100 PCS
    View
    Phoenix Contact
    DIN RAIL ADAPTER
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X11 100 PCS
    Bud Industries
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    CONNECTOR H 15 F