B82477R4104M100 EPCOS | TDK
  • More about B82477R4104M100 EPCOS | TDK
    B82477R4104M100 EPCOS | TDK
    B82477R4104M100 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82477R4104M100 is described as FIXED IND 100UH 2.25A 120 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.