B82477P4473M000 EPCOS | TDK
  • Part Number: B82477P4473M000
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: FIXED IND 47UH 2.8A 67 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about B82477P4473M000 EPCOS | TDK
    B82477P4473M000 EPCOS | TDK
    B82477P4473M000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82477P4473M000 is described as FIXED IND 47UH 2.8A 67 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by EPCOS | TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    SPEAKER 8OHM 800MW TOP PORT 85DB
    View
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    SPEAKER 8OHM 2W TOP PORT 99DB
    View
    Pui Audio
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 75DB
    Cui
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 95DB
    SPEAKER 8OHM 200MW TOP PORT 87DB
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 82DB
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 78DB
    SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 87DB
    SPEAKER 8OHM 400MW TOP PORT 93DB
    SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 92DB