B82477P4103M000 EPCOS | TDK
  • Part Number: B82477P4103M000
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: FIXED IND 10UH 5.8A 19 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about B82477P4103M000 EPCOS | TDK
    B82477P4103M000 EPCOS | TDK
    B82477P4103M000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82477P4103M000 is described as FIXED IND 10UH 5.8A 19 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.