B82477P2682M000 EPCOS | TDK
  • Part Number: B82477P2682M000
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: FIXED IND 6.8UH 4.8A 20 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about B82477P2682M000 EPCOS | TDK
    B82477P2682M000 EPCOS | TDK
    B82477P2682M000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82477P2682M000 is described as FIXED IND 6.8UH 4.8A 20 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 8 X 10 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    BASE ELEMENT W/ SNAP FOOT 35MM
    View
    Phoenix Contact
    BASE ELEMENT W/SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    ELECTRONIC BOARD BASE
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    COVER ABS FOR PB-1564
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X