B82477P2473M000 EPCOS | TDK
  • Part Number: B82477P2473M000
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: FIXED IND 47UH 2.4A 70 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about B82477P2473M000 EPCOS | TDK
    B82477P2473M000 EPCOS | TDK
    B82477P2473M000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82477P2473M000 is described as FIXED IND 47UH 2.4A 70 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL PLASTIC 6.3X9.9" FOR NB
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    View
    Phoenix Contact
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE