B82477P2222M000 EPCOS | TDK
  • Part Number: B82477P2222M000
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: FIXED IND 2.2UH 7.2A 12 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about B82477P2222M000 EPCOS | TDK
    B82477P2222M000 EPCOS | TDK
    B82477P2222M000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82477P2222M000 is described as FIXED IND 2.2UH 7.2A 12 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    12V AUTO PLUG STD EURO CE
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR GRAY W/LED IND
    View
    PLUG 12V AUTO EURO CE
    PLUG 12V AUTO MINI FUSE CE
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 13
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO F CIG 16AWG .46M
    SOCKET 12V AUTO SAFETY CAP MNT