B82477P2153M000 EPCOS | TDK
  • Part Number: B82477P2153M000
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: FIXED IND 15UH 3.7A 30 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about B82477P2153M000 EPCOS | TDK
    B82477P2153M000 EPCOS | TDK
    B82477P2153M000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82477P2153M000 is described as FIXED IND 15UH 3.7A 30 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB EXTRACTOR, ALUMINUM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 10HP VME PLASTIC BLACK
    View
    Schroff
    HANDLE 10HP VME PLASTIC GREY
    HANDLE 8HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 7HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 7HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    CARD PULL NATURAL
    Bivar
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"