B82477G4473M000 EPCOS | TDK
  • Part Number: B82477G4473M000
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: FIXED IND 47UH 2.5A 82 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about B82477G4473M000 EPCOS | TDK
    B82477G4473M000 EPCOS | TDK
    B82477G4473M000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82477G4473M000 is described as FIXED IND 47UH 2.5A 82 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by EPCOS | TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    Essentra Components
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"