B82477G4472M000 EPCOS | TDK
  • Part Number: B82477G4472M000
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: FIXED IND 4.7UH 6.8A 14 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about B82477G4472M000 EPCOS | TDK
    B82477G4472M000 EPCOS | TDK
    B82477G4472M000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82477G4472M000 is described as FIXED IND 4.7UH 6.8A 14 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by EPCOS | TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"