B82477G4153M000 EPCOS | TDK
  • Part Number: B82477G4153M000
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: FIXED IND 15UH 4.5A 27 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about B82477G4153M000 EPCOS | TDK
    B82477G4153M000 EPCOS | TDK
    B82477G4153M000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82477G4153M000 is described as FIXED IND 15UH 4.5A 27 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.