B82477G2332M000 EPCOS | TDK
  • More about B82477G2332M000 EPCOS | TDK
    B82477G2332M000 EPCOS | TDK
    B82477G2332M000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82477G2332M000 is described as FIXED IND 3.3UH 6A 17 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by EPCOS | TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM