B82477G2222M000 EPCOS | TDK
  • More about B82477G2222M000 EPCOS | TDK
    B82477G2222M000 EPCOS | TDK
    B82477G2222M000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82477G2222M000 is described as FIXED IND 2.2UH 7A 14 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.