B82477G2103M000 EPCOS | TDK
  • More about B82477G2103M000 EPCOS | TDK
    B82477G2103M000 EPCOS | TDK
    B82477G2103M000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82477G2103M000 is described as FIXED IND 10UH 4A 25 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by EPCOS | TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    View
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK