B82477D4473M000 EPCOS | TDK
  • More about B82477D4473M000 EPCOS | TDK
    B82477D4473M000 EPCOS | TDK
    B82477D4473M000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82477D4473M000 is described as FIXED IND 47UH 1.85A 145 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.