B82476B1332M100 EPCOS | TDK
  • More about B82476B1332M100 EPCOS | TDK
    B82476B1332M100 EPCOS | TDK
    B82476B1332M100 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82476B1332M100 is described as FIXED IND 3.3UH 5.9A 13.5 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.