B82476B1223M100 EPCOS | TDK
  • Part Number: B82476B1223M100
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: FIXED IND 22UH 2.95A 50 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about B82476B1223M100 EPCOS | TDK
    B82476B1223M100 EPCOS | TDK
    B82476B1223M100 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82476B1223M100 is described as FIXED IND 22UH 2.95A 50 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by EPCOS | TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CIGARETTE SOCKET METAL INSUL
    View
    PLUG AUTO PWR GREY
    AUTO PLUG EUROPEAN
    CIGARETTE PLUG W/ FUSE
    MPD BLK CIG PLUG
    Panavise
    DUAL DC CAR POWER ADAPTER
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V 2P-EP407
    CORD COIL W/LED 5A FUSE SKT&COVR
    ZA1060-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    PLUG AUTO W/2 SOCKETS W/LED&FUSE
    PLUG 12V AUTO LED SW FUSE CE