B82476B1154M100 EPCOS | TDK
  • More about B82476B1154M100 EPCOS | TDK
    B82476B1154M100 EPCOS | TDK
    B82476B1154M100 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82476B1154M100 is described as FIXED IND 150UH 1.1A 330 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by EPCOS | TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"