B82476A1473M000 EPCOS | TDK
  • Part Number: B82476A1473M000
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: FIXED IND 47UH 1.8A 120 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about B82476A1473M000 EPCOS | TDK
    B82476A1473M000 EPCOS | TDK
    B82476A1473M000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82476A1473M000 is described as FIXED IND 47UH 1.8A 120 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Sparkfun Electronics
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3.7V 1AH
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 100MAH COIN 30.0MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY NIMH 1.2V 4.2AH L-FAT A
    BATTERY NIMH 1.2V 3AH SC
    BATT LITH 3V 50MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM