B82476A1472M000 EPCOS | TDK
  • More about B82476A1472M000 EPCOS | TDK
    B82476A1472M000 EPCOS | TDK
    B82476A1472M000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82476A1472M000 is described as FIXED IND 4.7UH 4.8A 16.5 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.