B82476A1332M000 EPCOS | TDK
  • More about B82476A1332M000 EPCOS | TDK
    B82476A1332M000 EPCOS | TDK
    B82476A1332M000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82476A1332M000 is described as FIXED IND 3.3UH 5.4A 13.5 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    LOWER HOUSING W/SNAPON FOOT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 7 X 12 NAT
    View
    Bud Industries
    CHASS BOT PLATE ALUM 4 X 6 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE