B82476A1223M000 EPCOS | TDK
  • Part Number: B82476A1223M000
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: FIXED IND 22UH 2.7A 50 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about B82476A1223M000 EPCOS | TDK
    B82476A1223M000 EPCOS | TDK
    B82476A1223M000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82476A1223M000 is described as FIXED IND 22UH 2.7A 50 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    View
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE