B82475M1103M000 EPCOS | TDK
  • Part Number: B82475M1103M000
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: FIXED IND 10UH 2.6A 60 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about B82475M1103M000 EPCOS | TDK
    B82475M1103M000 EPCOS | TDK
    B82475M1103M000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82475M1103M000 is described as FIXED IND 10UH 2.6A 60 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.