B82473A1333K000 EPCOS | TDK
  • Part Number: B82473A1333K000
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: FIXED IND 33UH 1.2A 130 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about B82473A1333K000 EPCOS | TDK
    B82473A1333K000 EPCOS | TDK
    B82473A1333K000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82473A1333K000 is described as FIXED IND 33UH 1.2A 130 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATTERY 2/3A AA LEAF
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    RETAINER COIN CELL SMD
    View
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN
    Memory Protection Devices
    CR1220, 1225 BATTERY RETAINER W/
    HOLDER COIN CELL ML414 SMD
    Keystone Electronics
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL