B82472P6683M000 EPCOS | TDK
  • More about B82472P6683M000 EPCOS | TDK
    B82472P6683M000 EPCOS | TDK
    B82472P6683M000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82472P6683M000 is described as FIXED IND 68UH 820MA 260 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.