B82472P6472M000 EPCOS | TDK
  • Part Number: B82472P6472M000
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: FIXED IND 4.7UH 2.5A 33 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about B82472P6472M000 EPCOS | TDK
    B82472P6472M000 EPCOS | TDK
    B82472P6472M000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82472P6472M000 is described as FIXED IND 4.7UH 2.5A 33 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH
    Panasonic Electronic
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE