B82472P6223M000 EPCOS | TDK
  • Part Number: B82472P6223M000
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: FIXED IND 22UH 1.45A 91 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about B82472P6223M000 EPCOS | TDK
    B82472P6223M000 EPCOS | TDK
    B82472P6223M000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82472P6223M000 is described as FIXED IND 22UH 1.45A 91 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    RETAINER COIN CELL SMD
    View
  • Manufacturer Name
    Linx Tech
  • Description
    HOLDER BATTERY 20MM COIN
    View
    Memory Protection Devices
    CR1220, 1225 BATTERY RETAINER W/
    HOLDER COIN CELL ML414 SMD
    Keystone Electronics
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL