B82472G6332M000 EPCOS | TDK
  • More about B82472G6332M000 EPCOS | TDK
    B82472G6332M000 EPCOS | TDK
    B82472G6332M000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82472G6332M000 is described as FIXED IND 3.3UH 2.85A 23 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    BOX ABS BLACK 2"L X 1.5"W
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    BOX ABS BLACK 1.55"L X 1.55"W
    View
    CHASS BOT PLATE ALUM 8 X 12 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 10 X 12 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 10 X 14 NAT
    Phoenix Contact
    LOWER HOUSING W/SNAPON FOOT
    CHASS BOT PLATE ALUM 7 X 12 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 4 X 6 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE