B82472G6153M000 EPCOS | TDK
  • Part Number: B82472G6153M000
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: FIXED IND 15UH 1.53A 80 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about B82472G6153M000 EPCOS | TDK
    B82472G6153M000 EPCOS | TDK
    B82472G6153M000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82472G6153M000 is described as FIXED IND 15UH 1.53A 80 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    SUBRACK ECO 3U/84HP/175 MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    Vector
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM