B82472G4683M000 EPCOS | TDK
  • More about B82472G4683M000 EPCOS | TDK
    B82472G4683M000 EPCOS | TDK
    B82472G4683M000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82472G4683M000 is described as FIXED IND 68UH 690MA 460 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.