B82472G4472M000 EPCOS | TDK
  • Part Number: B82472G4472M000
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: FIXED IND 4.7UH 2.3A 43 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about B82472G4472M000 EPCOS | TDK
    B82472G4472M000 EPCOS | TDK
    B82472G4472M000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82472G4472M000 is described as FIXED IND 4.7UH 2.3A 43 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by EPCOS | TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.5KHZ 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 9KHZ 12MM
    View
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.8KHZ 15MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STANDARD 6KHZ
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 4.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 3.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 9KHZ
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 2.5KHZ
    PIEZO CER BENDER 7000HZ 1000 OHM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 100MM
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 6.5KHZ 30V
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7KHZ 10MM