B82472G4332M000 EPCOS | TDK
  • Part Number: B82472G4332M000
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: FIXED IND 3.3UH 2.6A 35 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about B82472G4332M000 EPCOS | TDK
    B82472G4332M000 EPCOS | TDK
    B82472G4332M000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82472G4332M000 is described as FIXED IND 3.3UH 2.6A 35 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by EPCOS | TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE 4SLOT 3U VME J1
    View
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    Memory Protection Devices
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED