B82472G4103M000 EPCOS | TDK
  • Part Number: B82472G4103M000
  • Manufacturer Name: EPCOS | TDK
  • Description: FIXED IND 10UH 1.7A 80 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about B82472G4103M000 EPCOS | TDK
    B82472G4103M000 EPCOS | TDK
    B82472G4103M000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82472G4103M000 is described as FIXED IND 10UH 1.7A 80 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by EPCOS | TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    ASSEMBLY KIT FOR HANDLE TYP V
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    1/4 TURN FASTENER (GREY) 100 PCS
    View
    Wakefield-vette
    PCB HOLDER KIT 10PCS
    Schroff
    RR HORIZ RL 84HP HVY DRCT MNT
    Vector
    NUT SQUARE T-STRUT 4-40 25/PKG
    PCB METAL BRACKET
    EMC GASKET O-RING (1070036-B0)
    RAIL 84HP CENTER 9MM 2XMOUNT
    SCREW BL ISO7049-ST3 5X9 5-C-Z
    Vector
    PANEL FRONT 6U FOR CARD RACK
    HORIZONTAL RAIL W 10MM EXTENS