B82471A1103M000 EPCOS | TDK
  • More about B82471A1103M000 EPCOS | TDK
    B82471A1103M000 EPCOS | TDK
    B82471A1103M000 is manufactured by EPCOS | TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. B82471A1103M000 is described as FIXED IND 10UH 1.44A 100 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by EPCOS | TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    View
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM